Rostoklaty 23.8.2015

Po skoro 2 měsíční pauze se 23.8.2015 odstartovalo 5. kolo 15. ročníku Podlipanské ligy v Rostoklatech.

Počasí všem přálo a celý den bylo slunečno.

Jako první z našeho družstva se postavili na start ženy, který i přes improvizovaný trénink bez vody ukázali, že na to pořád mají a odpočinek jim prospěl, zaběhly svůj první pokus na jedničku a to s časem 21,44s. Druhý pokus byl i přes malé zaváhání na startu vydařený a ženy si doběhly pro čas 22,34s. Ženy si nakonec odvezli domů krásné 2. místo.

Pořadí: 1. SDH Dolní Měcholupy, 2. SDH Bulánka, 3. SDH Křížkový Újezdec

Na start se postavil i dorost, který se na poslední chvíli rozhodl, že svoje pokusy uskuteční a díky výpomoci 2 členů z SDH Kostelec nad Černými lesy vybojovali i přes přičtené vteřiny 3. místo. Gratulujeme a děkujeme Kostelci za výpomoc :)

Pořadí: 1. SDH Kšely A, 2. SDH Kostelec nad Černými lesy, 3. SDH Bulánka

Další závody nás čekají 29.8.2015 a to v Třebovli.

Kamila H.

Comments are closed.