Bulánka 13.6.2015

Třetí kolo 15. ročníku PL tentokrát odstartovalo po měsíční pauze v sobotu 13.6.2015 na domácí půdě SDH Bulánky.

Jako první se na start postavili muži. První pokus našich mužů nedopadl moc dobře a svůj běh nedokončili. Při druhém běhu kluci zabrali a dokončili s časem 21,15s, ale při tak velké konkurenci to bohužel nestačilo na bednu a tak si muži doma nechali alespoň diplom za 7. místo.

Pořadí: 1. SDH Horní Měcholupy, 2. SDH Zásmuky, 3. SDH Jindice

Na řadu přišly ženy. Naše ženy do toho dali maximum jako vždy, ale tentokrát se s menšími prostřiky moc nezadařilo. Nakonec to dopadlo dobře a ikdyž to bylo opravdu o prsa pohár za 2. místo zůstal u domacích a to s časem 22,62s.

Pořadí: 1. SDH Zásmuky, 2. SDH Bulánka, 3. SDH Třebovle

Nakonec odstartoval i dorost. První pokus bohužel naši nedokončili, ale druhým pokusem si trošičku vylepšili náladu, ikdyž to nestačilo na 1. místo, dorost si nechal doma alespoň pohár za krásné 3. místo s časem 21,25s.

Pořadí: 1. SDH Kostelec nad Černými lesy, 2. SDH Kšely A, 3. SDH Bulánka

Bohužel ikdyž ráno to vypadalo slibně, odpoledne přišel déšť, který znemožnil dětem odstartovat druhé pokusy. Tímto se moc omlouváme, ale tomu jaké bude počasí nemůžeme zabránit.

Další závody se konají 28.6.2015 v Horních Měcholupech. POZOR NEDĚLE!!!!

Kamila H.

Fotky z Bulánky

Comments are closed.