Kšely 9.5.2015

Dne 9.5.2015 se konalo 2. kolo 15. ročníku Podlipanské ligy v Kšelech.

Ikdyž počasí ráno moc nepřálo a vypadalo to, že celý den bude deštivo se nakonec ženy postavili na start za slunečného počasí. První pokus žen nebyl moc vydařený a s časem 35,36s byly na posledním místě. Proto ženy v druhém pokuse zabrali a doběhli si pro krásné 5. místo s časem 25,34s.

Pořadí: 1.SDH Dolní Měcholupy, 2. SDH Třebovle, 3. SDH Klučov

Po pokusech žen se také na start postavil náš nově založený dorost, který předvádí skvělé výkony. Ikdyž to v prvním kole nevypadalo moc dobře, nakonec se dorost vzpamatoval a v druhém kole si odvezl ze soutěže skvělé 2. místo s časem 21,38s.

Pořadí: 1. SDH Kšely, 2. SDH Bulánka, 3. SDH Klučov

Nakonec přišla řada i na muže. Byl to neuvěřitelný boj i přes neúčast našich. Po 3 letech držení rekordu PL Bulánkou, se dnešním dnem nově stává držitelem SDH Horní Měcholupy a to s časem 18,59s. Gratulujeme :)

Pořadí: 1. SDH Horní Měcholupy, 2. SDH Radovesnice, 3. SDH Horní Kruty B

Další závody nás čekají 13.6.2015 na Bulánce. Těšíme se na vaší hojnou účast :)

Kamila H.

Fotky z Kšel

Comments are closed.