Horní Kruty 2.5.2015

Dne 2.5.2015 se konalo 1. kolo 15. ročníku Podlipanské ligy v Horních Krutech. Byl to první závod po zimní pauze. SDH Bulánka letos má zastoupení žen, mužů a nově i dorostu.

Jako první se na start postavili muži. Při prvním pokusu to vypadalo nadějně, ale nakonec se jim nezadařilo a levý proud nenastříkal. Při druhém běhu se také moc nezadařilo a nakonec si muži doběhli s časem 24,09s pro 9.místo.

Pořadí: 1. SDH Horní Měcholupy, 2. SDH Jindice, 3. SDH Radovesnice

Na řadu přišly i ženy, které mají opět novou sestavu. Očekávání nebylo žádné, ale překvapení bylo veliké. Hned po prvním pokusu si ženy doběhly pro nečekaný čas 22,17s, s kterým se umístili na krásném 2.místě.

Pořadí: 1. SDH Dolní Měcholupy, 2. SDH Bulánka, 3. SDH Kostelec nad Černými lesy

Nakonec přišel na řadu i dorost, který v tomto ročníku máme úplně nový, ale sestava je až na pár menších změn stejná ze starších žáků. Dorost ukázal, že jim delší dráha vůbec nedělá potíže a s nádherným časem 22,62s si doběhly pro krásné 1.místo.

Pořadí: 1. SDH Bulánka, 2. SDH Kostelec nad Černými lesy, 3. SDH Klučov

Další závody nás čekají 9.5.2015 v Kšelech.

Kamila H.

Fotky z Horních Krut

Comments are closed.