Ples PL 18.10.2014

Dne 18. 10. 2014 v sokolovně v Zásmukách kolem osmé hodiny večerní vypukl již tradiční hasičský ples Podlipanské ligy. Zúčastnilo se neuvěřitelných 458 lidí. Na úvod vystoupil místopředseda Podlipanské ligy, o. s. Radovan Žyla. Po přivítání všech zúčastněných vystoupily mažoretky z taneční skupiny Vergilio. Celým večerem nás prováděla hudební kapela Bumerang, která hrála až do ranních hodin. Jako každý rok byly všichni členi z SDH svoláni na desátou hodinu k hromadné fotografii. Kolem půl jedenácté se zahájil prodej tombolenek na tombolu, která měla neskutečných 333 cen. Vyvrcholením plesu byla poslední píseň od kapely a to po třetí hodině ranní, kdy se všichni zúčastněný pomalu odebraly směrem ke svým domovům. Za SDH Bulánku můžeme říci, že letošní ples se nám velmi líbil a moc jsme si ho užili :) Doufáme, že se shledáme zase v příštím roce. :)

Kamila H.

Fotky z Plesu

Další fotky najdete na stránkách SDH Ratenic a na facebooku Podlipanské ligy :)

Comments are closed.