Poříčany 20.9.2014

Dne 20. 9. 2014 se konalo na hřišti v Poříčanech již 11. kolo 14. ročníku Podlipanské ligy. Zároveň tyto závody byly poslední v letošní sezóně.
Jako první na svůj poslední start v sezóně postavili starší žáci, kteří do svého výkonu daly vše co mohly a těmito běhy se rozloučili s kategorií starších žáků. Prví běh zaběhly v čase 14,77s. Hned po prvním kole, ale přišlo veliké zklamání…žáci s Třebovle A zabraly a povedl se jim nový rekord PL 13,34s moc gratulujeme :) Do druhého pokusu, ale našim přišla veliká nervozita a se snahou porazit vedoucí tím se bohužel nepovedlo a s konečným časem 14,67s opustili kategorii bez rekordu PL. I přesto si naši odvezly domů svůj putovní pohár, o který bojovaly celé 3 roky moc gratulujeme a děkujeme za ty léta reprezentace v kategorii starších žáků :)

Pořadí starších žáků: 1. SDH Třebovle A, 2. SDH Bulánka, 3. SDH Kšely A

Po té přišli na řadu ženy. Ty se rozloučily ve velkém stylu a s úsměvem na rtech si poslední dva běhy v sezóně maximálně užili :) V celkovém hodnocení jim o pár setin utekla pozice na bedně a nakonec ženy skončili na krásném 4. místě.

Pořadí žen: 1. SDH Dolní Měcholupy, 2. SDH Třebovle, 3. SDH Bulánka

A jako poslední se ze sezónou rozloučili muži. Naši muži kvůli neúplnému počtu nezávodili :) V celkovém hodnocení ze ženami držely partu a skončili na krásném 4. místě.

Celá sezóna bude zakončena tradičně hasičským plesem, který se koná 18. 10. 2014. Těšíme se na vaši účast :)

Kamila H.

Fotky z Poříčan

Comments are closed.