Kostelec nad Černými lesy 13.9.2014

Dne 13. 9. 2014 se konalo již 10. kolo 14. ročníku Podlipanské ligy tentokrát NOČNÍ SOUTĚŽ na hřišti v Kostelci nad Černými lesy. Ve večerních hodinách se jako první na start postavili starší žáci, kterým se tvrdá práce oplácí a druhý pokus zvládly perfektně s časem 13,91s překonaly další rekord PL…moc moc gratulujeme :)

Pořadí starších žáků: 1. SDH Bulánka, 2. SDH Kostelec nad Černými lesy, 3. SDH Třebovle A

Ženám se tentokrát moc nevedlo, ale i přesto s časem 23,38s se dokázaly udržet na krásném 2. místě :)

Pořadí žen: 1. SDH Zásmuky, 2. SDH Bulánka, 3. SDH Kostelec nad Černými lesy

V zastoupení mužů byla tentokrát velice silná konkurence a všichni si sáhly až na dno sil :) I přes všechnu snahu našich mužů se nepodařilo dosáhnout na bednu a s časem 21,99s se umístili na krásném 5. místě.

Pořadí mužů: 1. SDH Horní Měcholupy, 2. SDH Zásmuky, 3. SDH Písková Lhota

Závěrečné kolo letošní sezóny Podlipanské ligy se koná v Poříčanech a to 20. 9. 2014. Přijďte se podívat na celkové vítěze 14. ročníku PL :)

Kamila H.

Fotky z Kostelce nad Černými lesy

Comments are closed.