Ratenice 6.9.2014

Dne 6. 9. 2014 se konalo již 9. kolo 14. ročníku Podlipanské ligy v Ratenicích. SDH Bulánka měla zastoupení ve starších žácích, mužích i ženách :)
Jako první si odběhly své pokusy starší žáci. První pokus zaběhly s krásným časem 14,39s. Druhý pokus už bohužel nebyl úspěšný a starší žáci nedokončili. I přes nevydařený druhý pokus si prvním časem pojistili 1. místo.

Pořadí starších žáků: 1. SDH Bulánka, 2. SDH Klučov, 3. SDH Kostelec nad Černými lesy

Po starších žácích se na start postavily ženy. První pokus si zaběhly s časem 24,05s. Po prvních pokusech se ženy posunuli na 1. místo. Druhý pokus byl až nečekaně vydařený a s překvapením všech si ženy doběhly pro svůj osobní rekord s časem 20,60s. S tímto časem si odvezli domů 1. místo :)

Pořadí žen: 1. SDH Bulánka, 2. SDH Zásmuky, 3. SDH Kostelec nad Černými lesy

Nakonec přišli na řadu i muži. První pokus si zaběhly v čase 21,78s. Druhým pokusem si čas o pár setin vylepšili, ale bohužel čas 21,61s byl na dnešní běhy hodně vysoký a muži se umístili až na 7. místě.

Pořadí mužů: 1. SDH Horní Měcholupy, 2. SDH Radovesnice, 3. SDH Zásmuky

Další závody se konají 13. 9. 2014 v Kostelci nad Černými lesy. POZOR – NOČNÍ SOUTĚŽ

Kamila H.

Comments are closed.