Horní Měcholupy 21.6.2014

Dne 21. 6. 2014 se konalo již 6. kolo 14. ročníku Podlipanské ligy tentokrát v Horních Měcholupech. Bulánka měla tentokrát zastoupení jen ve dvou kategoriích a to v mužích a starších žáků. První kdo zabojoval o krásné umístění byly starší žáci, kteří předvedli velice pěkné výkony v obou útocích, a dosáhly krásného času 14,73s, který ale bohužel nestačil na první místo. I přesto jim patří veliká gratulace :)

Pořadí starších žáků: 1. SDH Třebovle A, 2. SDH Bulánka, 3. SDH Kostelec nad Černými lesy

Po odběhnutí žen a přestavění drah se na řadu dostaly muži. Časy byly velice podobné a i přes velkou konkurenci to naši zvládly jako obvykle na jedničku a s krásným časem 20,28s si pojistili první místo. Po sečtení obou časů byl nejlepší čas ohodnocen Putovním pohárem, který si bez jakýchkoliv debat odvezli kluci z Bulánky. Veliká gratulace ke krásnému výkonu…jen tak dál hoši :)

Pořadí mužů: 1. SDH Bulánka, 2. SDH Horní Měcholupy, 3. SDH Radovesnice

Další závody nás čekají 30. 8. 2014 v Třebovli. SDH Bulánka vám přeje krásné prázdniny a na konci srpna naviděnou :)

Kamila H.

Fotky z Horním Měcholup

Comments are closed.