Dobré Pole 7.6.2014

Dne 7. 6. 2014 se konalo již 4. kolo 14. ročníku Podlipanské ligy v Dobrém Poli. Bulánka tentokrát měla zastoupení ve 3 kategoriích. Jako první se postavili na start starší žáci, kterým se tento útok nepovedl, a dokončili ho v čase 36,06. Na druhý pokus se už pečlivěji připravili, ale bohužel jim dnes štěstí nepřálo a s menšími komplikacemi dokončili svůj útok s časem 20,56 a s tímto časem se umístili na krásném 7. místě.

Pořadí starších žáků: 1. SDH Třebovle, 2. SDH Kostelec nad Černými lesy, 3. SDH Sloup

Po útocích starších žáků se přestavěly dráhy a na start nastoupily ženy. Ženy z Bulánky měly první pokus dobře rozeběhnutý, ale nakonec se i tam vloudila chybička a ženy nedokončily. Druhým pokusem si spravili chuť a zaběhly ho v krásném čase 24,21, s kterým se dostali až na druhé místo :) Z tohoto umístění měli ženy opravdu velikou radost a náležitě to oslavili :)

Pořadí žen: 1. SDH Zásmuky, 2. SDH Bulánka, 3. SDH Poříčany A

Po krátké pauze na přestavění drah došlo i na starty mužů…Bulánka jako vždy nastoupila bez jakékoliv velké nervozity a oba dva časy zaběhli kluci velice slušně a s krásným časem 19,91 se umístili na 1. místě. Jen tak dál hoši :)

Pořadí mužů: 1. SDH Bulánka, 2. SDH Radovesnice, 3. SDH Jindice

Na další kolo PL se můžete tentokrát těšit na domácí půdě na Bulánce, které se bude konat 14. 6. 2014. Těšíme se na vaší hojnou účast :)

Kamila H.

Fotky z Dobrého Pole

Comments are closed.