Bulánka 14.6.2014

5. kolo 14. ročníku Podlipanské ligy se v ranních hodinách dne 14. 6. 2014 rozběhlo na Bulánce. Počasí nám přálo a celý den bylo hezky až na pár menších deštíků, ale všichni to v pořádku zvládly a doběhly bez zranění. Jako první se tentokrát na start postavili muži. Svedl se těžký, ale zároveň přátelský boj o dobré umístění. I přes všechnu snahu našich mužů se nepodařilo dosáhnout na první místo a konečný čas byl 21,59s. S tímto časem se umístili na krásném 3. místě.

Pořadí mužů: 1. SDH Horní Měcholupy, 2. SDH Radovesnice, 3. SDH Bulánka

Po doběhání mužů přišly na řadu ženy. I tentokrát se projevil přátelsky bojový duch a o místo na bedně se hodně soutěžilo :) Ženy z Bulánky měly velice dobře rozběhnuto, ale bohužel jim štěstí v tomto případě nepřálo a oba dva běhy nedokončily.

Pořadí žen: 1. SDH Dolní Měcholupy, 2. Zásmuky, 3. Třebovle

Po upravení dráhy se na start připravili i starší žáci. I tam to bylo velice napínavé. Starší žáci z Bulánky, ukázaly, že na to pořád mají a z minulého týdne si spravili chuť s krásným časem 14,67s si pojistili první místo.

Pořadí starších žáků: 1. SDH Bulánka, 2. SDH Třebovle A, 3. SDH Třebovle B

Završení Buláneckých závodů si vzaly na starost ženy z Bulánky a s pomocí starších žáků si zaběhly jejich dráhu ve stylu srandamače. Fotky najdete níže :)

Další závody nás čekají v Horních Měcholupech, které se konají 21. 6. 2014

Kamila H.

Fotky z Bulánky

Comments are closed.