Kšely 10.5.2014

Dne 10. 5. 2014 se konalo 2. kolo 14. ročníku Podlipanské ligy v Kšelech. SDH Bulánka měla zastoupení opět ve starších žácích a žen. Jako minulý rok nám počasí velice přálo. Celý den svítilo sluníčko a foukal příjemný větřík. Jako první běhali starší žáci, kteří první pokus měli velice dobře rozběhnutý a levý proud nastříkal už v čase 14,00s, pravý proud měl menší prostřik a tak konečný čas byl 16,96s, tento čas stačil na průběžné 3. místo. Druhý pokus si starší žáci rozhodně chtěli vylepšit, ale bohužel se nezadařilo a jejich konečný čas byl 35,48s, ale i přes to si udrželi krásné 3. místo.
Pořadí starších žáků: 1. SDH Klučov, 2. SDH Třebovle A, 3. SDH Bulánka
Po starších žácích přišli na řadu muži. A v odpoledních hodinách se konečně dočkaly i ženy na své požární útoky. I přes pár změn v našem týmu nakonec první pokus zaběhly za skvělý čas 26,70s. Tímto časem se průběžně posunuli na 3. Místo. Druhý pokus se i přes všechnu snahu nezdařil a zadek utopil vodou koncovky tak rychle, že nestihli doběhnout na konec a tím pádem neměli šanci se stříknout. Nakonec se ženy posunuly až na 7. místo.
Pořadí žen: 1. Dolní Měcholupy, 2. Zásmuky, 3. Kostelec n. Č. l.

Kamila H.

Fotky ze Kšel

Comments are closed.