Horní Kruty 3.5.2014

Srdečně zdravíme po zimním odpočinku všechny příznivce hasičského sportu. Dne 3. 5. 2014 se konalo na fotbalovém hřišti v Horních Krutech 1. kolo již 14. ročníku Podlipanské ligy v požárním sportu. SDH Bulánka letos vyrazila i přes nepříliš pěkné počasí na soutěž v zastoupení starších žáků a žen. Jako první se předvedli starší žáci s pěknými výsledky. První pokus zaběhly v čase 16,17s a s tímto časem se průběžně posunuli na první místo. Druhý pokus se nevydařil tak příznivě jako první a jejich výsledný čas byl 16,57s. Bohužel v druhém pokusu byly lepší starší žáci z Třebovle A, kteří naše žáky posunuli na krásné druhé místo.
Pořadí starších žáku: 1. SDH Třebovle A, 2. SDH Bulánka, 3. SDH Kostelec n. Č. l.
Po souboji starších žáků přišli na řadu ženy. První pokus našich žen vypadal velmi slibně, ale s menším prostřikem levého proudu byl konečný výsledek 25,97s tento čas stačil na průběžné 3. místo. Druhým pokusem si ženy chtěli vylepšit první čas a také na to měli dobře rozběhnuto, ale bohužel se nezadařilo. Přesto že druhý pokus nebyl dokončen se umístili ženy na krásném 4. místě.
Pořadí žen: 1. Dolní Měcholupy, 2. Kostelec n. Č. l., 3. Třebovle

Kamila H.

Fotky z Horních Krut

Comments are closed.