Kostelec nad Černými Lesy 21. 09. 2013

12. kolo Podlipanské ligy se konalo v Kostelci nad Černými lesy na fotbalovém hřišti s umělým povrchem. SDH Bulánka měla zastoupení ve třech kategoriích, muži, starší žáci, ženy. Po ukončení 12. kola se vyhlašovaly i celkové výsledky 13. ročníku Podlipanské ligy.
V kategorii starších žáků už bylo rozhodnuto o celkovém vítězi asi tak pět kol před koncem. Žáci z Bulánky jen těžko hledali konkurenci a dá se říci, že soutěží samy se sebou. Bylo tomu tak i v Kostelci. Děcka ukázala dva suprové útoky!!! První útok byl, dá se říci bez chybiček a na čase to bylo znát. První terč spadl v čase 14,04s, bohužel druhý proud netrefil přesně, i tak čas 15,22s nebyl nejhorší. Druhý pokus byl také rychlý a oba proudy trefily vyrovnaně. První terč 14,52s a druhý 14,65s. Na žáky z Bulánky nikdo neměl a v Kostelci s přehledem vyhráli. Starší žáci obhájili loňské celkové prvenství a podruhé za sebou vyhráli putovní pohár!!! VELKÁ GRATULACE!!! ;)
Pořadí starších žáků 12. kolo: 1. SDH BULÁNKA, 2. SDH KLUČOV, 3. SDH KOSTELEC NAD ČERNÝMI Lesy
CELKOVÉ POŘADÍ: 1. SDH BULÁNKA, 2. SDH KOSTELEC NAD ČERNÝMI L., 3. SDH KLUČOV

V kategorii žen bylo už o celkovém vítězi také dlouho rozhodnuto. V Kostelci holkám z Bulánky už o nic nešlo. V celkovém výsledku si už nemohly pohoršit ani polepšit. Oba dva útoky se jim bohužel moc nepovedly. První pokus čas 27,21s a druhý 25,15s, což byl takový průměrný čas. V Kostelci tyto pokusy stačily na 3. místo. Celkově holky skončily druhé, což určitě není žádná ostuda. První byly totiž ženy z D.Měcholup, které vyhrály i Mistrovství ČR v požárním útoku. TAK HLAVU VZHŮRU :D :D
Pořadí žen 12. kolo: 1. SDH ZÁSMUKY, 2. SDH KOSTELEC NAD ČERNÝMI L., 3. SDH BULÁNKA
CELKOVÉ POŘADÍ: 1. SDH DOLNÍ MĚCHOLUPY, 2. SDH BULÁNKA, 3. SDH KOSTELEC NAD ČERNÝMI Lesy

V mužské kategorii se dá říci, že bylo stejně jako u žáků a žen rozhodnuto o celkovém vítězi dlouho dopředu. Kluci měli před sezonou cíl být celkově na bedně, což sice splnili, ale vědí, že mají určitě na trochu víc, než letos ukázali. V Kostelci kluci potvrdili, že letos se jim prostě nedaří. První pokus byla pomalá voda a čas 21,63s byl slabý. Druhý pokus byla sice rychlá voda, ale chyba na rozdělovači a následné nedotažení proudu znamenalo čas 22,10s. Celkově kluci skončili na 3. místě. Po šesti letech nebyli na prvním místě. :( Letos, si to ale nezasloužili. Velká gratulace SDH Horním Měcholupům na které letos nikdo neměl. Tak si na rok ten pohárek nechte. :D Příští rok to bude boj. :)
Tak máme tu konec sezony, která sice nebyla tak úspěšná jako minulý rok, i tak se ale SDH Bulánka nemá za co stydět. Žáci 1. místo, ženy 2. místo, muži 3. místo. Tak malá vesnička a stále se drží na špici. :D Oslavy byly opravdu bujaré. SDH Bulánka se ještě zúčastní dvou závodů mimo PL a plesu PL. :)

28.9.2013 MUŽI, ŽENY zajíždí do Pňova na Poslední sání
5.9.2013 ŽÁCI, MUŽI, ŽENY zajíždí do Zásmuk (soutěž starým způsobem)
19.10. Ples PL

S pozdravem

Lukyn H. & Lúca Z.

Fotky z Kostelce nad Černými Lesy

Muži 1. běh Kostelec nad Č.L.

Muži 2. běh Kostelec nad Č.L.

Ženy 1. běh Kostelec nad Č.L.

Ženy 2. běh Kostelec nad Č.L.

Starší žáci 1. běh Kostelec nad Č.L.

Starší žáci 2. běh Kostelec nad Č.L.

Comments are closed.