Dobré pole 14. 09. 2013

11. kolo Podlipanské ligy se konalo v Dobrém poli na místním fotbalovém hřišti. Jednalo se o noční soutěž. SDH Bulánka byla zastoupena ve třech kategoriích a to ženy, muži a starší žáci.
Co napsat o kategorii starších žáků? No prostě asi nic moc. SDH Bulánka má již zajištěno celkové prvenství za celý ročník, ale snaží se pokořit svůj rekord, což se bohužel nedaří. První pokus vypadal nadějně, ale čas 14,69s na pokoření rekordu nestačí. Prostě je to pomalé!!! Ve druhém kole to nestojí ani za zmínku čas 16,38s byl špatný. Co je platné, že vyhrály o parník, když nepřekonají svůj rekord ligy. Doufejme, že už se děcka probudí a za týden v Kostelci n.Č.l ukáží, to co umí. A ne tyhle bídné časy. :D
INFO PRO DĚCKA: Tenhle článek si objednal trenér už v Ratenicích, tak si to s ním vyřiďte. :D :D
Pořadí starších žáků: 1. SDH BULÁNKA, 2. SDH SLOUP, 3. SDH KOSTELEC NAD ČERNÝMI LESY A

V kategorii mužů je také rozhodnuto. Kluci ze SDH Bulánka po osmé titul neobhájí, to je jisté. Na vedoucí SDH Horní Měcholupy už nikdo nemá. Buláňáci se snaží udržet v první trojce, což asi udrží. Klukům se vrátil strojník a tak běželi komplet. Časy ostatních týmů nebyly zrovna top a tak byla šance zaútočit na vítězství. První pokus vypadal dobře, ale strojník měl problém jak se zapojením béčka, tak s hozením savice čas 23,72s byl pomalý. Druhé kolo bylo určitě co vylepšovat. Bohužel vše skončilo, u jinak spolehlivého strojníka. :D Moc dlouho se trefoval do hrdla čerpadla. Možná ho viděl třikrát, :D to ale bohužel nevím přesně. Výsledný čas 21,91s byl sice tím lepším, ale byl hodně slabý, kluci mají určitě navíc. Byla to škoda, protože Bulánce uniklo o 11setin třetí místo. Kluci skončili na 4. místě a brali nepopulární „bramborovou medaili“.
Pořadí mužů: 1. SDH JINDICE, 2. SDH HORNÍ MĚCHOLUPY, 3. SDH ZÁSMUKY

Na závěr běžela družstva žen. Holky běžely opět v jiné sestavě, ale tentokrát to dopadlo na výbornou. První pokus byl průměrný s časem 23,94s ovšem stačil na průběžnou první pozici. Což ani holky nečekaly, že s takovým časem povedou. Do druhého kola se holky opřely zdatně. Vše klapalo jak na drátkách. Evča trefila terč v čase 21,62s což bylo vzhledem k nočním podmínkám excelentní. Bohužel Verča trefila až ve 23,78s. I tak to bylo zlepšení. Určitě se ukázalo, že pokud se chce tak to jde!!! Musí se táhnout za jeden provaz a čekat až to výjde. V sobotu už moc nechybělo a vyšlo to. :D Čas pod 22s by Buláneckým ženám slušel.
Pořadí žen: 1. SDH BULÁNKA, 2. SDH TŘEBOVLE, 3. SDH KLUČOV

Závěrem bychom vás rádi pozvali na poslední kolo Podlipanské ligy a to 21. 09. 2013 do Kostelce nad Černými Lesy na místní fotbalové hřiště.

Lukyn H. & Lúca Zadro


Fotky z Dobrého pole

Děti 1. běh

Děti 2. běh

Comments are closed.