Ratenice 07. 09. 2013

10.kolo Podlipanské ligy se konalo 7.9.2013 v Ratenicích. Běhalo se na fotbalovém hřišti. Povrch byl suchý a počasí slunečné. K vidění byly krásné útoky. SDH Bulánka měla družstva starších žáků, mužů a žen.
Starší žáci neměli svůj den. První pokus nebyl nejhorší, ovšem opět zazlobil stroj. I přes toto zaváhání průměrný čas 16,02s. Druhý pokus se chtěla děcka zlepšit, ale chyba na spoji savic vše zmařila. Výsledný čas 18,62s byl slabý. Nic méně čas z prvního kola Buláneckým žákům na konec stačil na 1. místo. I když se štěstím SDH Třebovle na 2. místě měla čas 16,09s. Jak se říká, bylo to o prsa. :D
Pořadí starších žáků: 1. SDH BULÁNKA, 2. SDH TŘEBOVLE A, 3. SDH KOSTELEC NAD ČERNÝMI LESY A
Další na řadu přišly útoky žen. Bulánecká děvčata běžela v novém složení a na výsledku to bylo znát. První pokus byl celkem vyvedený s časem 24,96s. Holky byly samozřejmě nespokojený, ale dle mého názoru to nebylo zlé. Musí se brát v potaz, že ještě nejsou sehrané. Druhý pokus, se chtěly vylepšit. Bohužel, plný plyn naší mašiny byl nad síly holek vpředu. Proudařky neměly šanci utéct vodě. Obě byly daleko od terčů. Výsledný čas tedy nebyl, děvčata nedokončily, tudíž dostaly „N“. Myslím, že všechny členky týmu by se měly chtít zlepšit a tolerovat jedna druhou. Je důležité, že i když se nedaří, musí táhnout za jeden provaz a podpořit se!!! Doufejme, že si to vezmou k srdci. :)
Pořadí žen: 1. SDH SLOUP, 2. SDH ZÁSMUKY, 3. SDH KOSTELEC NAD ČERNÝMI LESY
Na závěr běhala družstva mužů. V této kategorii bylo znovu kvalitní obsazení a výsledné časy to potvrdily. Kluci nebyli kompletní, ale malinké přesuny a zapracování nového člena dopadlo celkem slušně. První pokus vypadal hodně dobře. Bohužel strojník se malinko pral se savicí a na času to bylo znát. Voda z mašiny až v 10s je příliš pozdě. S výsledným časem 20,87s byli ale kluci spokojeni. Byl to takový jejich průměrný čas. Ve druhém kole se chtěli vylepšit, bohužel menší chybička našeho „nováčka“ na spoji savic byla trošku znát, ale mašinka hodně dohnala. Michal trefil terč v čase 20,51s což bylo výborné. Bohužel Junior byl malinko naměkko možná spíš natvrdo :D a prostříkal. Výsledný čas 21,73s byl špatný. Doufejme, že příště to bude lepší. V nabité startovní listině stačil čas z prvního kola až na 5. místo.
Pořadí mužů: 1. SDH SLOUP, 2. SDH HORNÍ KRUTY B, 3. SDH HORNÍ MĚCHOLUPY

Luky H. & Lúca Z.

Fotky Ratenice

Video děti běh

Video žen 1. běh

Video žen 2. běh

Video muži 1. běh

Video muži 2. běh

Comments are closed.