Třebovle 31. 08. 2013

9. kolo Podlipanské ligy se konalo ve Třebovli. SDH Bulánka měla v zastoupení pouze kategorii starších žáků. Muži a ženy ještě užívali prázdninovou dovolenku :D . Děcka letos mají namířeno k obhajobě loňského celkového prvenství a potvrzují to v každém závodě. I přez problémy s jejich mašinou dosahují krásných časů.
První pokus se našim povedl na výbornou, po prázdninové pauze předvedla svůj standard. S časem 15,27s byli všichni spokojeni. Ve druhém pokuse bylo vše možná o vlásek lepší, ale bohužel závada na savici vše překazila. Savice u koše se smrštila a pouštěla málo vody do stroje, který tentokrát pracoval dobře. Byla to opravdu škoda. Výsledný čas 19,18s byl pomalý. Dětem se ale počítal čas z prvního kola a ten jim v klidu stačil na první místo.
Pořadí starších žáků: 1. SDH BULÁNKA, 2. SDH KOSTELEC NAD ČERNÝMI LESY, 3. SDH TŘEBOVLE A

Lukyn H. & Lúca Z.

Fotky z Třebovle

Video děti 1. běh

Video děti 2. běh

Comments are closed.