Horní Měcholupy 22. 06. 2013

22. 06. 2013 se konalo další kolo Podlipanské ligy v Horních Měcholupech na fotbalovém hřišti z umělé trávy. Běhalo se v pořadí žáci, ženy a na závěr muži.
V kategorii starších žáků je jasný favorit SDH Bulánka. Děcka z Bulánky to i v Horních Měcholupech potvrdila. Hned první útok byl vydařený a s časem 15,26s šla děcka do vedení. V prvním kole se našim žákům přiblížili pouze žáci ze SDH Zličín s časem 16,72s. Druhé kolo se ještě děcka zlepšila a krásným útokem s časem 15,44s si pojistila jasné vítězství. :)
Pořadí starších žáků: 1. SDH BULÁNKA, 2. SDH ZLIČÍN, 3.SDH KOSTELEC NAD ČERNÝMI LESY A

Po rychlém přestavení terčů začaly útoky žen. Bulánecké holky se snaží prolomit hranici 22s. Bohužel ani tentokrát se to nepovedlo. Holky ukázaly dva vyrovnané pokusy. První s časem 22,87s. Druhý pokus vypadal mnohem lépe rozběhnutý, ale proudařky byly hodně daleko od terčů. Byla to škoda, protože Eva trefila terč v čase 22,03s., ovšem Verča hodně prostříkla a výsledný čas 23,73s.
Pořadí žen: 1. SDH ZIBOHLAVY, 2. SDH DOLNÍ MĚCHOLUPY, 3.SDH BULÁNKA

V kategorii mužů se našim klukům opět nezadařilo. První pokus vypadal skvěle. Kluci dopředu byli hodně rychlí. Vše pokazila chybička na koši. Košař byl asi malinko nervózní a nenašrouboval koš. Čas prvního pokusu 26,63s byl hodně slabý. Druhé kolo bylo už o poznání lepší. Bohužel náš levý proudař netrefil terč na poprvé a prostřik byl v dnešní konkurenci příliš velký. Výsledný čas 20,35s stačil až na 6. místo. Kluci se trošku trápí a už třikrát za sebou nebyli na stupních vítězů. Stále, ale věří, že mohou ještě promluvit do celkového pořadí ligy. Je ještě šest kol do konce ligy.
Pořadí mužů: 1. SDH HORNÍ MĚCHOLUPY, 2. HZS PRAHA 6 – KRČ, 3. SDH DRAHOBUDICE

Na další kolo Podlipanské ligy v pořadí již 7. jedeme v sobotu 29. 06. 2013 do Českého Brodu. Soutěž bude pořádána ve sportovním areálu Na Kutilce. Přijeďte nás podpořit.

L.H. & L.Z.

Ukázka fotek z Měcholup

Fotky z Měcholup

Video muži 1. běh

Video muži 2. běh

Video ženy 1. běh

Video ženy 2. běh

Comments are closed.