Břežany II. 08. 06. 2013

V sobotu 08. 06. 2013 SDH Bulánka vyrážela již na 4. kolo Podlipanské ligy. Zastoupení měla v kategorii žen, starších žáků a mužů. Soutěž tentokrát pořádali SDH Břežany II. Po dlouhé době bylo krásné slunečné počasí a byly vidět krásné pokusy. Družstva z vesničky Bulánka ovšem neměla svůj den.
Jako první na řadu šli muži. Kluci nemají moc natrénováno, ale v předešlých závodech se umísťovali na nejvyšších stupíncích. První pokus klukům celkem vyšel, čas 20,18s byl uspokojující. Bohužel Karel na spoji nesešrouboval savice a po nastříkání se rozpojili. Rozhodčí tedy správně udělili klukům „N“. Ve druhém pokusu se kluci chtěli dostat alespoň na stupně vítězů. Pokus se, ale nepovedl, Junior se až příliš „mazlil“ se spojem na základně. Rychlé vodě z mašiny kluci neměli šanci utéct, takže opět žádný čas. Muži skončili poslední. Doufejme, že příště doma se polepší.
Pořadí mužů: 1. SDH SLOUP, 2. SDH HORNÍ MĚCHOLUPY, 3. SDH JINDICE

Současně s muži probíhaly útoky žáků. Starší žáci z Bulánky také neměli svůj den. Oba pokusy byly totožné. Rychlý zadek a voda z mašiny poněkud překvapila Petra na rozdělovači. V obou pokusech neudržel rozdělovač v rukou a tím pádem nezavřel prostřední páku. Byla to veliká škoda i přes tyto chybičky nebyl úplně nejhorší čas 1. pokus 19,97s a 2. pokus 19,19s.
Pořadí starších žáků: 1. SDH TŘEBOVLE A, 2. SDH TŘEBOVLE B, 3. SDH BULÁNKA

Na závěr se ukázaly ženy. Naše holky se snaží zlepšovat a na tréninkách stále vylepšují postavení základny. Letos poprvé to přineslo ovoce. Hned první pokus se povedl ve slušném čase 22,73s. Možná, že voda z mašiny mohla být ještě rychlejší, ale i tak krásný pokus. Druhý pokus chtěly holky překonat hranici 22s. pokus byl určitě dobře rozjetý. Bohužel chyba na koši vše zmařila. Košařka se zřejmě nesoustředí na to, na co má. :)
Pořadí žen: 1. SDH DOLNÍ MĚCHOLUPY, 2. SDH BULÁNKA, 3. SDH KOSTELEC NAD ČERNÝMI LESY

Na další kolo Podlipanské ligy si Vás dovolujeme pozvat 15. 06. 2013 na Bulánku. Našim družstvům se doma pravidelně daří tak bude určitě na co koukat!!! Přijďte nás podpořit.

L.H. & L.Z.

Fotky z Břežan

Video děti 1. běh

Video děti 2. běh

Video ženy 1. běh

Video muži 1. běh

Comments are closed.