Kšely 19. 05. 2013

Netradičně v neděli se SDH Bulánka vydala na 3. Kolo Podlipanské ligy do Kšel. Na místním hřišti panovala dobrá nálada a po celý den svítilo sluníčko (konečně). :) SDH Bulánka měla tradiční zastoupení ve třech kategoriích starší žáci, ženy, muži.
První se představili starší žáci. Tato kategorie má jasného favorita. Na děcka z Bulánky nikdo nemá a to se ukázalo hnedle v prvním kole. Celkem vyvedený pokus s časem 15,60s byl jasnou odpovědí na předešlé pokusy ostatních týmů. Ve druhém kole se bohužel útok nepovedl, ale to se muže stát je to sport. Čas z prvního pokusu dětem v klidu stačil a s náskokem téměř 2s si pohlídaly první místo.
Pořadí starších žáku: 1. SDH BULÁNKA, 2. SDH TŘEBOVLE A, 3. SDH KOSTELEC NAD ČERNÝMI LESY A.
Po dětských pokusech přišli na řadu dospělí. Ženy běhaly současně s muži a bylo se na co dívat. Nejprve zamíříme k ženám. SDH Bulánka se snaží něco vymyslet, aby zlepšily své časy. Změna postavení hadic na základně ovšem ovoce nepřinesla. Holky předvedly dva vyrovnané pokusy první s časem 23,83s a druhý s časem 24,16s. Letos mají děvčata po letech velkou konkurenci a tyto pokusy stačily pouze na 2. místo. Ženy z SDH Dolní Měcholupy vytvořili nový rekord PL s časem 20,84s. Holky musí něco změnit, aby mohly konkurovat.
Pořadí ženy: 1. SDH DOLNÍ MĚCHOLUPY, 2. SDH BULÁNKA, 3. SDH ROSTOKLATY
V mužské kategorii bylo vše nejvyrovnanější hned v prvním kole se hnedle čtyři družstva dostala na hranici 20s. Rozdíly byly opravdu minimální. Kluci z Bulánky v sobotu poprvé letos trénovali i za pomocí basičky „kozlíka lékařského“. ;) První pokus se klukům celkem vyvedl s časem 20,92s byli spokojení, ale na vedoucí SDH Jindice s časem 20,62s to nestačilo. O pořadí v prvním kole rozhodovaly setiny. Za poslední roky nejvyrovnanější závod. Ve druhém pokusu kluci chtěli zabojovat a dostihnout SDH Jindice, které drželi první příčku a SDH Chotilsko, které se zlepšilo a odsunulo SDH Bulánku na třetí pozici. Kluci se do toho obuli a předvedli ještě lepší útok než v prvním kole. Junior sundal první terč v čase 19,66s. Bohužel naše slabší levé křídlo mělo prostřik. Ovšem čas 20,29s stači!!! Muži z Bulánky poprvé letos vyhráli!!! Dobrá práce chlapy :D
Pořadí muži: 1. SDH BULÁNKA, 2. SDH JINDICE, 3. SDH CHOTILSKO
Na další kolo Podlipanské ligy nás můžete přijet podpořit 08. 06.2013 do Břežan II. na místní fotbalové hřiště.

L.H. & L.Z. :)

Více fotek z Kšel

Profi fotky od Bzúči

Video děti 1. běh

Video děti 2. běh

Video ženy 1. běh

Video ženy 2. běh

Video muži 1. běh

Video muži 2. běh

Comments are closed.