Žádost o dotaci 2012

Kromě toho, že nám právě začíná závodní sezóna věnuje se SDH také činnostem, kterým zvelebuje Bulánku a Králku.
V sobotu 12.5. jsme pomohli s pořádáním velké brigády na úklid vesnice a přiložili také ruku k dílu. Krom toho, že se zametlo, okopalo a uklidilo kolem autobusových zastávek, jsme zasázeli řadu smrčků kolem dětského hřiště a řadu bříz podle cesty k Močálu. Připravili jsme také betonové patky pro nové prvky na dětské hřiště.
Další hodně náročnou aktivitou, kterou SDH v současné době vyvíjí, je pokus sehnat peníze na rekonstrukci stávajícího hřiště na Bulánce, které je v žalostném stavu. Za spolupráce s Obcí Oleška jsme požádali MAS Podlipansko o dotaci na rekonstrukci hřiště. Doufáme, že náš projekt vyberou a budeme moci hřiště zrekonstruovat.

Comments are closed.