Kostelec nad Černými Lesy 14. 04. 2012

Zdravím všechny příznivce požárního sportu a fanoušky SDH Bulánka. :) Zimní přestávka nám utekla jak voda a je tu nová sezona. Zatím co muži a ženy pilně trénují, děcka se už vydala na první letošní soutěž do Kostelce nad Černými Lesy na místní umělou trávu. Počasí bylo celkem příznivé a do Kostelce se sjela hojná účast.
Soutěžilo se v kategorii přípravek, žáků a dorostu. SDH Bulánka měla zastoupení v kategorii žáků. Děti měly startovní pozici číslo jedna. Do Kostelce je přijela podpořit i početná skupina z ženského a mužského družstva doplněná rodiči dětí. Očekávání bylo veliké, děti mají jiný stroj než v minulém roce, a tak se s ním ještě sžívají a všechny zajímalo jak jim to půjde.
První pokus se Buláneckým nadějím náramně vydařil. Perfektní práce, na základně rychlá voda výsledkem byl super čas 17:54s, nutno dodat, že levý proud měl velký prostřik na terči, protože čas pravého proudu byl 14:99s. S tímto pokusem byli všichni spokojeni a děti splnily očekávání. Po prvním kole vedly.
Ve druhém pokuse se děti chtěly ještě zlepšit a prolomit hranici aspoň 16s. To se ovšem nepodařilo i přes drobné chybičky. Děti dokončily pokus v čase 18:10s, což byl také výborný pokus. V tomto kole se však vydařil pokus dětem z SDH Sloup a s časem 16:60s pohrozily.
V této soutěži se běžely tři pokusy. Do tohoto pokusu šly děti úplně v klidu měly dva slušné časy. Pokus byl podobný jako druhý. Malinké chybičky, ale nakonec slušný čas 18:20s. V tomto pokuse odsunul Sdh Sloup naše děti na 2.místo.
V první letošní soutěži se děti z Bulánky umístily na krásném 2.místě. SDH Bulánka ukázala, že se nimi letos musí opět počítat a budou útočit hodně vysoko v Podlipanské lize. Gratulujeme a jen tak dál!!!! ;)

Comments are closed.