Ples PL 24. 10. 2011

Letošní sezóna 2011 definitivně ukončena na SDH plese.
Sdh Bulánka a nejen hasiči, ale i fanoušci a přátelé z Bulánky a Králky měli objednaný autobus jako minulý rok směr ples. Autobus dorazil v 18,30 na Bulánku, všichni jsme nasedli a vyrazili. Tentokrát nebyl ples v Poříčanech, ale v Radimi, kde to bylo více příjemnější.
Do Radimi jsme dorazili mezi prvními, ale nám to nevadilo. V klidu jsme se posadili, pomalu začala hrát hudba a začali jsme sálat atmosféru.
Pak se už jen tancovalo, popíjelo a vyprávělo a v pozdějších hodinách přišlo i na tombolu. Bohužel než někteří zjistily, že je možné kupovat lístky do tomboly, byla již rozprodaná. :D Což některé z nás dosti zamrzelo. :( Jak se říká, rychlejší vyhrává :) Někteří si zakoupili tombolu až v hodnotě za 400,- Kč a nic nevyhráli, naopak někteří domu odcházeli s několika výhrami. Štěstí přálo jen některým, ale ples byl tak vydařený, že můžu mluvit snad za každého, když řeknu, že každý jsme si ho užili a nepotřebovali jsme ani výhru ;)
Večer se tak vyvedl, že někteří odcházeli s děravými koleny a roztrhanými kalhotami. Je vidět, že ples se kvalitně protančil. :D
Už se těšíme na další rok, až budeme shánět šatičky a obleky a vyrazíme na další SDH ples. Byla to opravdu výborná třešnička na dortu :)
Budu se snažit do další sezóny doplnit webové stránky (fotky, videa). Kdyby někdo měl materiál (fotky, videa) ocenila bych to.
Tak zas na jaře a nezapomeňte nadále sledovat webové stránky a podporovat SDH Bulánku v další sezóně :) .

S pozdravem

Luciáš

Comments are closed.