Memoriál Františka Holuba a Jiřího Štěpána – Zásmucké závody 01.10.2011

V Sobotu 01. 10. 2011 se SDH Bulánka zúčastnila Zásmucké soutěže s názvem Memoriál Františka Holuba a Jiřího Štěpána.
Soutěžilo se v kategorii mužů a dětí. Muži běhali podle starých pravidel, dětské týmy pak podle klasických pravidel tak jak jsou zvyklý.
Útoky začaly mužské týmy, kde SDH Bulánka bohužel neměla zastoupení. Kluci se šetřili na poslední kolo Podlipanské ligy. :D
Po mužích přišly na řadu děti „Naše naděje“. Děti byly velkými favority a do Zásmuk je přijela podpořit početná skupina fandu z Bulánky. Děti potvrdily roli favoritů a hned prvním pokusem se vyšvihly do vedení v soutěži s časem 17:15s. Soutěže se zúčastnily pouze 4 mančafty a tak to šlo vše velmi rychle. Ve druhém kole se děti už nezlepšily, ale čas okolo 18s byl také výborný. Děti soutěž s přehledem vyhrály a potvrdily, že když na soutěž jedou, tak pohár vždy přivezou. Letos na všech závodech vždy na bedně!!! Krásná práce a velká gratulace. :D
Na poslední letošní soutěž se těšíme do Kostelce nad Černými lesy 08. 10. 2011 bude se na co dívat!!! Muži, ženy, děti z Bulánky bojují o přední pozice v Podlipanské lize, přijďte je podpořit!!!!

Comments are closed.