Poslední sání – Pňov 2011


Pňovské poslední sání je jedna z největších soutěží na okrese Nymburk a Kolín. Soutěží se v požárním útoku v kategorii žen a mužů. Naše družstva se této soutěže pravidelně zúčastňují a umísťují se v popředí výsledkové listiny. Letos se zúčastnilo 39 týmu z Nymburska a Kolínska. Bylo 30 týmů mužů a 9 týmů žen.
Kluci z Bulánky se přihlásili jako 19., tudíž šli na start 19. v Pňově se totiž nelosuje pořadí.
Kluci nebyli úplně v základní sestavě chyběl béčkař, proto došlo k rošádě v týmu. Za Zesika se posunul Myšák na bečka a Kedlub za Michala na koncovku. V této sestavě už kluci několikrát běželi, takže v podstatě nebyl problém.
První pokus super rozjetý, jenže zaváhání Staroše na rozdělovači vše zmařilo. Vystřelené céčko z rozdělovače zaznamenalo „D“. Po prvním kole se tedy kluci plácali na chvostu výsledkové listiny. Po odběhaném prvním kole, kdy výsledky ostatních nebyli zrovna top časy se kluci zdravě nahecovali. Druhé kolo tedy dali naplno, tentokrát vše klaplo, nádherný výkon s časem 21:07s, což bylo jasné 1.místo. V závěru už kluky nikdo nenapodobil a mohlo se slavit!!!!
Škoda, že se nezúčastnil tým SDH Zibohlavy, na které se kluci těšili. Hold je budou muset porazit jindy :D Formu na ně letos určitě mají.
Po mužích jako tradičně začala soutěž žen. Kde holky obhajovaly loňské vítězství. Hned v prvním pokuse ukázaly, že patří k top týmům a po krásném útoku se usadily na prvním místě s časem 22:06s. To jim vydrželo celé první kolo. Druhý pokus chtěly holky ještě vylepšit, ale to už se nepovedlo. Nic méně ukázaly i druhý pokus celkem slušně s časem 22:28s. I tento horší čas by holkám stačil na 1. místo. Oba týmy SDH Bulánka zaváleli a odvezli ohromné poháry za 1. místa.
Na další závody se těšíme 8. 10. 2011 do Kostelce nad Černými lesy na závěrečné kolo Podlipanské ligy. Tým mužů chce pokořit svůj rekord a dostat se pod 20s. Přijde je podpořit, bude se na co dívat :) !!!

Nymburský deník:

http://nymbursky.denik.cz/zpravy_region/pnov-sani20110925.html

Muži

Ženy 1. pokus

Ženy 2. pokus

Comments are closed.