Okresní soutěž – Pohár Starosty 17.10.2011

17.10.2011 SDH Bulánka a OSH Kolín pořádali Okresní soutěž v požárním útoku s názvem Pohár starosty. Soutěž se konala ve sportovním areále U hasičárny na Bulánce.

Soutěžilo se v kategorii mužů a žen kde jsme měli zastoupení. Okresní soutěže se běhají na nalévací terče, kde je nutné nastříkat 10L vody poté se čas zastaví.
Naší kluci si nalosovali hned první startovní pozici. Jít první na start je nejlepší, protože tým má úplně suchou trat. Kluci byli poprvé na startu Okresní soutěže. Lehoučká nervozita byla znát, ale měli výhodu domácího prostředí, kde byla super atmosféra. :)
První pokus nebyl špatný až na několik malých chybiček. Pomalejší koš a dlouhé stříkání Juniora znamenalo čas 29,73s. Nutno podotknout, že první terč byl sestřelen cca okolo 25s. což není špatné. Tento výkon stačil jen na 4. místo po prvním kole. Kluci chtěli být minimálně na bedně a druhý pokus ukázali co umí. Rychlá voda a rychlé nohy kluku vepředu znamenal čas 26:00s. Voda na proudech byla v cca 19s., krásný útok. Tento čas stačil na krásné 1. místo. Kluci byli spokojeni a do noci se slavilo, pilo a zpívalo :D
Při přestavení terčů pro ženské týmy ukázaly své umění děti z Bulánky, kteří ukázaly dva krásné útoky. Po Buláneckých nadějích se představila přípravka z Plaňan.
Za krásného a slunného počasí přišla nařadu soutěž žen. V kategorii žen bylo slabé zastoupení pouze tři mančafty. Naše holky měliy cíl splněn bedna byla jasná. :D Bulánecké ženy předvedly dva super pokusy, na sklopné terče by to byly výborné časy. Bohužel nástřik byl ještě horší než u kluků, je znát, že proudařky nejsou zvyklé nalévat 10L do terče. První pokus byl čas 45,04s a druhý pokus byl čas 34,78s. Což stačilo na poslední 3. Místo (ovšem historie se neptá 3. Na okrese krásné). Soutěž žen vyhrály holky z SDH Klučov s časem 27,76s.
SDH Bulánka opět děkuje Všem lidem co pomohli s organizací soutěže a Všem co se přišli podívat a podpořit naše družstva.

Pár fotek z Bulánky z Okresní soutěže

Comments are closed.