Tuchoraz 03.09.2011

7. kolo Podlipanské ligy se konalo v Tuchorazi. Do Tuchoraze jsme se moc netěšili po zkušenostech z předchozích let, kdy hlavně mužský tým často končil na chvostu výsledkové listiny. Začínalo se tradičně, první běhali děti a ženy po té muži.
Děti z Bulánky mají stále šanci na vítězství v Podlipanské lize a patří k nejlepším ve své kategorii. V Tuchorazi to potvrdili!!! První kolo měly děcka slušně rozjeté ovšem pomalejší voda a problém na koši a rozdělovači znamenal čas 25:53s což stačilo jen na 4. místo po prvním kole. Druhý pokus byl o mnoho lepší a slušně provedený útok vynesl pro Bulánku čas 19:25s. Což stačilo na krásné 3. místo. Děti byly trošku zklamaný, hlavně s časem všichni vědí, že mají na mnohem lepší pokusy. Nic méně šanci na celkové prvenství v lize stále mají. Rozhodne se v Kostelci n.Č.l.
Současně s dětmi soutěžila ženská družstva na druhé základně. Při pátečním tréninku se zranila Terča na rozdělovači tudíž nemohla nastoupit. Proto si holky musely vypůjčit záskok z Břežan II. Hned v prvním pokuse nebylo co řešit!!! Nádherně provedený útok znamenal čas 22:52s a jisté vedení po prvním kole. Druhý pokus byly holky úplně v klidu a ještě se vylepšily. Vítěz byl jasný s časem 22:29s. Tímto časem holky udělaly velký krok k putovnímu poháru za celkové prvenství v Podlipanské lize.
Jako poslední šli na řadu mužská družstva. Našim klukům v prvním pokuse hned dvakrát selhala časomíra, dva pokusy kluci opakovali. Třetí pokus už opakovat nechtěli a nechali si nějaký naměřený čas 24:99s., kde ho rozhodčí naměřili, nevíme, protože levý terč se nezastavoval. Kluci nutně potřebovali udělat slušný pokus k zápočtu do ligy a byli si toho vědomy. Ve druhém kole měli kluci opět problémy s časomírou. Nejprve nestřílela startovací pistole, na popáté už vystřelila a ovšem časomíra se nerozeběhla, toto se opakovalo asi 4. Někteří kluci byli hodně rozladěni a dávali to náležitě znát. Po opravě časomíry jsme si řekli, že budeme ticho a všem to ukážeme v běhu. To se povedlo!!! Asi na podesáté se kluci konečně rozběhli k útoku, vše sedlo tak jak mělo a dokonce se i zastavila časomíra s časem 21:30s. První terč se zastavil dokonce na 20:80s. Super výkon po těch nervech. Kluci vedou ligu s velkým náskokem a pokud v Kostelci n.Č.l. odvedou svůj standart okolo 20s nemají se čeho bát!!!

V závěru bychom chtěli pozvat všechny příznivce požárního útoku na soutěž 17.09.2011 u Nás na Bulánce. Jedná se Okresní soutěž v požárním útoku s názvem O POHAR STAROSTY OSH KOLÍN. Přijďte podpořit domácí tým žen a mužů a i zasoutěžit si!!!!

Comments are closed.