Bulánka 18.06.2011


Fotografie z dnešního dne (Pedroz)
Fotografie zde

Kolínský deník se o sdh Bulánce také zmínil :)

Kolínský deník

I za nepříznivého, chladného a deštivého počasí se na Bulánce sešla hojná účast 14 týmů mužů, 7 týmu žen a 6 týmů dětí. Začátek soutěže se asi o hodinku posunul z důvodu nefunkční časomíry. Po opravě se, ale vše rozeběhlo a začalo se soutěžit.
Na domácím hřišti sdh Bulánka válela.
Jako první útoky rozjeli muži, na mokré trati ovšem rekordy nepadali.
Naši muži byli ve slepené sestavě, ale ostudu neudělali. I když první útok se jim nepovedl. Po uklouznutí strojníka a díky pomalé vodě. Výsledný čas 24:06 nebyl nic moc, ale stačil na 3. místo.
Druhý pokus si muži vylepšili a po slušně provedeném útoku se posunuli na 2. místě s časem 22:93. Tuto pozici už muži uhájili. S výkonem byli spokojeni.
Po přestavení tratě se představily týmy žen.
Bulánecké ženy ukázaly, kdo je letos nejlepší hned v prvním pokuse. Rychlá voda, perfektní práce na základně a k tomu rychlé nohy znamenaly pokoření vlastního rekordu Podlipanské ligy s časem 21:40. V součtu to znamenalo 1. místo už po prvním kole.
Ve druhém kole se ženy chtěly zlepšit, ale pokus se jim nevydařil a dostaly “D“. Na celkovém výsledku se už nic nezměnilo, 1. místo zůstalo doma.
V kategorii dětí měla Bulánka také zastoupení. Děti bojují o celkové prvenství v Podlipanské lize a doma to potvrdily. Vzaly si příklad z týmu žen a v prvním pokuse ukázaly, kdo je doma pánem s časem 18:28. Na promočené trati výborný výkon. Znamenalo to jasné 1. místo po prvním kole. Druhý pokus se ne úplně vydařil a s časem 22:75 se už děcka nezlepšila, ale přesto brala suveréně 1. Místo. Nutno dodat, že čas Bulánky byl jediný pod hranici 20:00s.
SDH Bulánka děkuje všem, kteří pomohli s organizací soutěže a všem lidem, kteří si i v nepříznivém počasí našli cestu na sportovní areál u hasičárny. Příští rok se na Vás opět budeme těšit a během roku i na jiných závodech. 

Muži I. útok

Muži II.útok

Ženy I. útok

Comments are closed.