Vrbčany 05.06.2011

Třetí kolo Podlipanské ligy se konalo ve Vrbčanech, naše družstva se nezúčastnila. Soutěž se konala netradičně v neděli a z důvodu nedostatku lidí se nejelo.
Děti trénovali doma, ženy taktéž.
Muži si zajeli v sobotu na trénink do Horních Krut, kde se konalo 1. Hornokrutské sání. Po minulém překonání rekordu Podlipanské ligy si kluci věřili, že znovu uspějí. Sestava nebyla úplně ideální, ale Kedlub na křídle a Karel na rozdělovači svůj úkol zvládli skoro bez problémů.
První pokus kluci rozběhli výborně, byl by to slušný čas, jenže pořadatelé nezvládli svou úlohu a špatně postavili káď s vodou, místo 4m byla 4,5m. Kluci tudíž dlouho spojovali savce a mašina chytala vzduch. Nakonec to byl čas 23:09, který stačil na 2. místo po prvním kole hned v závěsu za vedoucí Církvicí B, která měla čas 22:64.
Do druhého pokusu šli kluci mírně nahecovaní s cílem vylepšit první pokus. Vše se celkem povedlo Vojta na pravém proudu nastříkal v čase 20:60, což bylo lepší než nový rekord Podlipanské ligy. Jenže Kedlubovi šla voda malinko pomaleji, výsledný čas byl 22:47, což ovšem stačilo na celkové prvenství!!! Myslím, že trénink se vyvedl na výbornou a ještě jsme si přivezli pohár za 1.místo :D

Těšíme se na další soutěž tentokrát do Plaňan na 4.kolo Podlipanské ligy.

Comments are closed.