Plaňany 12.06.2011

Na další soutěž se družstvo SDH Bulánka vydalo do Plaňan, všichni se těšily, protože na místním fotbalovém hřišti se nám v předchozích letech docela dařilo.
Soutěžilo se v opačném pořadí. První na řadu přišly děti, kde SDH Bulánka neměla zastoupení. Děti pilně trénují na domácí soutěž, kde se chtějí ukázat.
Po dětech šly na řadu družstva žen. Naše holky ráno pomáhaly péct svatební koláčky, tak se dostavily jen těsně před svým během.
Na první pokus šly holky lehce nervózní, ale útok se jim náramně povedl. Evča na pravém proudu nastříkala ve 21:60 což je super, ale chyba Ivet na levém proudu – špatné srovnání hadic na základně znamenalo čas 30:11 a to stačilo na třetí místo po prvním kole. Nutno dodat, že Ivet běhá první rok za ženy a po přechodu z dětí tak na nějaké ty chybičky má nárok! Jestliže na první pokus šly ženy lehce nervózní na druhý hodně nervózní. Šlo o hodně, letos jsou holky neporazitelné a chtěly to potvrdit i v Plaňanech.
Druhý pokus také krásně rozběhlý, ovšem od předchozího bez chybiček a výsledkem s časem 23:83, což v pohodě stačilo na 1. místo a děvčata si drží letošní neporazitelnost.
Na řadě byla soutěž mužů, kluci po rekordu z Přehvozdí už vystřízlivěli a byli kvalitně připraveni. Šestá startovní pozice nebyla zrovna ideální, ale naši chlapci se s ní poprali na výbornou.
První pokus super rozjetý vše klaplo tak jak mělo, výsledkem bylo překonání vlastního rekordu Podlipanské ligy z Přehvozdí s časem 20:10. Znamenalo to jasné vedení po prvním kole.
Ve druhém kole se kluci chtěli ještě zlepšit, ale špatné postavení hadice na základně a následná smyčka na bečkách zpomalila vodu, i přes toto zaváhání byl slušný čas 21:20. I tento čas by klukům v klidu stačil na vítězství. Ostatní soupeři se jim koukali z velké dálky na záda. :-D

Na 5. kolo Podlipanské ligy se těšíme na Bulánku. Družstva SDH Bulánky předvádí vynikající výsledky a těší se na velkou podporu domácího publika, PŘIJĎTE FANDIT!!!! :)

Muži 1.útok

Muži 2. útok

Ženy 1. útok

Ženy 2. útok

Comments are closed.