Přehvozdí 21.05.2011


Na druhé kolo Podlipanské ligy jsme se vydali do Přehvozdí  v kompletním složení muži, ženy, děti.
Běhalo se na bývalém fotbalovém hřišti ze dvou základen. Počasí nám přálo, tudíž byli všichni dobře naladěni.
Muži si vylosovali druhé pořadí, což nebylo špatné, protože šli hned první z druhého plata a měli krásně suchou dráhu. Kluci měli co napravovat po minulých závodech v Rostoklatech, kde se neumístili na bedně. První běh skoro všem vyšel, byla trošku pomalejší voda, ale předek byl excelentní. Musíme pochválit Béčka, natažený rozdělovač na svém místě a proudaře, kteří čekali v čase 17 na vodu. Hodně dobrá práce!!! Výsledkem bylo prolomení ligového rekordu z roku 2007 s časem 20:71 a jisté vedení po prvním kole. Jsme na naše muže pyšní. Byl znát, že kluci kvalitně v pátek trénovali u Vlastičky. :-D

Do druhého kola šli kluci úplně v klidu s cílem dostat se pod 20:00. V týmu je uzavřená určitá sázka, všichni vědí o co jde. :D

Pokus byl krásně rozjetý, bohužel selhala technika a úplně nová savice na koši se zdeformovala přes hranu kádě a nepustila dostatečné množství vody do mašiny. Myslím, že to byla opravdu škoda, nakonec čas byl 27:30. Doufáme, že příští kolo se to už konečně povede!

Po mužích už tradičně přišly na řadu ženy, holky z Bulánky byly jasnými favoritky po minulém vítězství v Roztoklatech. V prvním kole to určitě potvrdily, celkem slušný pokus v čase 24:20 zaručující první místo. Ve druhém kole holkám trošku zahrály na nervy Maminy z Kostelce, ale s časem 24:21 na Bulánku nestačily. Na druhý pokus šly holky tedy úplně v klidu a na výkonu to bylo znát s časem 23:05 potvrdily 1. místo. Jen tak dál!!!

Myslím, že největší radost všem Buláňákům udělaly dětičky. Pravidelně trénují a je to opravdu znát!!! V prvním pokuse se jim vše vydařilo a s krásným časem 17:32 se po prvním kole vyhřívaly na 1. místě. Do druhého pokusu daly dětičky úplně vše a výsledkem byl ještě lepší čas 17:12. V závěru to však byly ohromné nervy, Kostelckým dětem selhala časomíra, svůj pokus opakovaly a naštěstí pro Bulánku vše dobře dopadlo a oproti minulému týdnu v Rostoklatech se to povedlo. Bulánecké děti po prvé na stupni nejvyšším tedy 1. místo!!!!!

Po příjezdu bylo u hasičárny hodně veselo, tři první místa to tu ještě nebylo !!! Děti se šly koupat a k vítěznému koupání v bazénku na návsi  se nedobrovolně připojil i trenér a někteří členové mužského týmu:-D

Za zmíňku stojí, že děti Bulánky byly letos už na třech soutěžích a vždy se umístily na bedně!!! Letos je to opravdu silný tým a doufáme, že se jim i nadále bude dařit a ještě ukáží co v nich je!!!

Rekord Podlipanské Ligy, muži 20,71 krása

Ženy

Děti

Comments are closed.