Maškarní ples 09.04.2011


Zdravím Vás v roce 2011,

první letošní akce sdh Bulánka.

Na tuto akci se nejvíc těšily děti, předem bych jim chtěla ještě jednou poděkovat. ;)

Tato akce byla uspořádána převážně maminami od dětí  sdh Bulánka.

Na Maškarní ples dorazili jak děti sdh Bulánka, tak i místní děti a jejich rodiče, babičky, dědečkové, tety a kamarádi. Když jsem dorazila, nevěřila jsem kolik dětí se pohybuje na Bulánce, když se všechny děti sejdou. Některé děti se nemohly zúčastnit, přesto dorazilo 20 dětí.

Maškarní ples se odehrával na Bulánce v místní hasičárně. Děti měly pěkně vyzdobenou hasičárnu třásničkami, balónkami, na stole voněly domácí buchty a koláčky, kremrole a ozdobené chlebíčky, brambůrky a jiné dobroty. Děti se bavily, zpívaly, tancovaly a cpaly se dobrotami, pískaly na pronikavé trumpetky, házely si s balónkami.

Děti starší 11 ti let udělaly program pro ty menší děti. Měly za úkol udělat pantonimum, předváděly zvířata a malé děti hádaly, o které zvíře se jedná. Byla to sranda. Aby si děti zasloužily odměnu, což byly sladkosti a bublifuk, ze kterého děti měly největší radost, tak každé dítě mělo  na výběr, zda zazpívá nějakou písničku, přednese básničku, zatancuje a nebo povypráví vtip. Všechny děti se zúčastnily a pěkně se předvedly a každý si zasloužil odměnu. Pak už jen dětem stačil bublifuk a byly nadšené. :)

A jaké masky jsme viděli? Bylo možné vidět berušky, rytíře, medvěda, Pata a Mata, kouzelnice, čarodějnice, fotbalisty, kovboje, klauna, šaška, princeznu a převlečeného mladíka za slečinku a další a další pěkné masky.

Zábava se protáhla a velice se povedla. Snad se brzy budeme moc těšit, že se taková to akce zopakuje. ;)

Brzy naviděnou Luciáš ;)

Comments are closed.